П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Тернополі, на вулиці Слівенська комунальники не прибирають сміття вже 2 місяці

У Тернополі жителі обурилися відсутністю реакції на звалище місцевої влади

У Тернополі мешканці будинку № 7 по вулиці Сливенській поскаржилися в соцмережах на комунальне підприємство, яке займається вивезенням сміття. У дворі цього будинку вже два місяці лежить сміття. Про це пишуть мешканці будинку в соцмережі Facebook.

Уляна Швачук зробив два фото, на яких показала старі меблі і старі дерев’яні конструкції, фанеру та інше сміття, розкладене навколо сміттєвих баків. При цьому баки порожні, а навколо них чисто.

Уляна написала в пості про те, що цей бардак триває вже два місяці. Мешканці будинку зверталися до ПП “Наш дім” у письмово, телефонному та усному режимах, але так і не отримали відповіді. Купи сміття не прибрали навіть до свят і не збираються прибирати до Дня міста. Після цього Уляна написала, що у мешканців будинку лопається терпіння і вони готові вже винести сміття на вулицю, щоб на їхні проблеми звернули увагу.

Однак компанії з утилізації побутових відходів не прибирають великий побутове сміття, старі меблі і будівельне сміття. Вони вимагають утилізувати такі відходи самостійно. Проте вже в коментарях користувачці запропонували звернутися в мерію Тернополя і в компанію з вивезення сміття.

Коментарі

Нещодавні дописи

Наступний допис

Останні новини

Корупція

Головне

Скандал