Понеділок, 22 Липня, 2024

Суд призначив нове засідання у справі ексдепутата Тернопільської райради

Антикорупційний суд призначив нове засідання у справі трьох фігурантів хабарної справи з Тернопільщини.

Вищий антикорупційний суд призначив на 29 травня підготовче засідання у справі колишнього депутата Тернопільської районної ради Володимира Тимчія, адвоката Ростислава Лукашова та підприємця Ореста Самотяги про хабарництво.

Таке рішення 22 травня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Призначити підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням (Лукашова – ред.) за ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 368 КК України, (Тимчія – ред.)- за ч. 4 ст. 368 КК України, (Самотяги – ред.) – за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 КК України у приміщенні Вищого антикорупційного суду на 14:00 29 травня 2024 року та на 10:00 11 червня 2024 року у залі судових засідань Вищого антикорупційного суду», – йдеться в рішенні.

Як відомо, антикорупційний суд відпустив Тимчія під особисте зобов’язання. На нього поклали наступні обов’язки: прибувати за першим викликом; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування зі свідками та підозрюваними, а також здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, за версією слідства, підприємець Орест Самотяга підбурив потенційного покупця свого аграрного підприємства «Онікс» до надання неправомірної вигоди у сумі $20 тисяч судді Господарського суду Тернопільської області за ухвалення рішення на його користь, а також $300 тис. заступнику керівника Великоберезовицької громади Володимиру Тимчію та адвокату Лукашову за неперешкоджання в оформленні права власності та відмову від оскарження рішення суду. Водночас Тимчія та Лукашова підозрюють у вимаганні 300 тисяч доларів неправомірної вигоди. Тимчій склав повноваження депутата Тернопільської райради.ький матеріал” публікуються на правах реклами. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Коментарі

Нещодавні дописи

Наступний допис

Останні новини

Корупція

Головне

Скандал