У Тернополі 35-річному жителю міста оголосили підозру після того, як у нього виявили значну кількість забороненої речовини. Йдеться про понад 26 грамів наркотиків.
Як повідомили у поліції, інцидент стався ще 21 лютого в одному з розважальних закладів обласного центру. Під час санкціонованих обшуків, які проводили оперативники сектору боротьби з наркозлочинністю разом зі слідчими, у відвідувача виявили полімерну ємність із порошкоподібною речовиною зеленого кольору.
Експерти встановили, що це подрібнене листя рослини Mitragyna speciosa, більш відомої як кратом.
Наразі чоловікові інкримінують ч. 3 ст. 309 Кримінального кодексу України – незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту в особливо великих розмірах.
У поліції також нагадали, що раніше підозру оголосили і 60-річному власнику цього ж закладу. Під час обшуку в його помешканні правоохоронці вилучили канабіс, кратом, а також психотропну речовину, схожу на PVP. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
Обшуки проводилися в межах спеціальної операції “Рубікон”, спрямованої на протидію незаконному обігу наркотиків.
Нагадаємо, що підозру за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинене повторно або у великих розмірах повідомили й 60-річному власнику даного розважального закладу. Під час санкціонованого обшуку в його помешканні правоохоронці вилучили канабіс, кратом, а також особливо небезпечний психотропний препарат, зовні схожий на PVP. Суд обрав фігуранту запобіжний захід – нічний домашній арешт.


























