Незважаючи на сотні застережень, краяни, повідомляють конфіденційну інформацію невідомим по телефону.
З заявою до працівників Тернопільського районного управління поліції звернулися двоє потерпілих. Історія їх кримінальних пригод схожа, от тільки банківські картки від різних установ. Провірена схема за якою діють всі аферисти вкотре спрацювала: лунає дзвінок, невідомий чоловік представляється працівником банку. Спочатку аферист входить в довіру, намагається дізнатися якомога більше інформації про картковий рахунок, а потім спонукає жертву переводити гроші на інші рахунки, або ж вивідує секретні коди та викрадає їх сам.
З однієї картки зникло понад 7 тисяч гривень, а інша жертва банківської афери втратила понад 6 тисяч гривень.
Ще одну жертву шахрайства псевдобанкір розшукав на Кременеччині. Місцева мешканкка втратила майже три тисячі гривень, бо повірила, що з її картки намагаються зняти кошти у Тернополі.
За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.
ПРАВООХОРОНЦІ НАГОЛОШУЮТЬ :
- не довіряйте невідомим ;
- пам’ятайте, що працівники фінустанов у телефонному режимі не намагаються дізнатися ваші персональні дані телефоном, оскільки дана інформація – конфіденційна;
Якщо ж ви все ж повідомили ваші персональні дані і втратили кошти, ми вас вітаємо – ви стали черговою жертвою аферистів. Телефонуйте на лінію «102».
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області