У прадавні часи українці втамовували спрагу одним історичнимнапоєм, що дійшов і до наших днів. Хлібний квас можна було побачити і в глечику селянина у полі і на столі шляхетних князів.
Найбільшого поширення набув у ті часи квас житній Водночас в Україні популярними стали ще яблучний, виноградний, ягідний і гречаний. Квас, особливо натурального бродіння (такий виготовляють на місцевій пивоварні “Опілля“) це не лише спосіб втамувати спрагу а й чудова основа для приготування смачних страв.
Квас натурального бродіння виготовлений з ячмінного солоду чудово регулює обмін речовин, нормалізує харчування, надає сил, знімає втому, а також,гальмує утворення шкідливих бактерій, піднімає загальний тонус організму і позитивно впливає на серцево-судинну систему. Дехто, квас використовує ь, як своєрідний допінг у спорті. У квасі міститься більше 10 амінокислот,8 з яких є незамінними. До того ж, у квасі є кремній, що виконує важливу функцію в обміні речовин – він сприяє швидкій передачі мозком команд до різних органів тіла та додає нашим органам та кісткам еластичності.
“Квас Домашній” від “Опілля” відповідає всім основним принципам компанії – натуральність, якість та традиційність. Надійна та роками напрацьована технологія дозволила створити справжній якісний “Домашній” квас. Недарма “Квас Домашній” отримує безліч почесних нагород від незалежних дегустаторів з різних країн на професійних конкурсах і дегустаціях.
Зараз, у літню спеку, можна спробувати справжнього розливного квасу, або ж придбати його у зручній пляшці по дорозі додому. Куштуючи “Опілля Домашній”відчуваєш смак справжнього, натурального квасу.